Zabytkowe nieruchomości w północnej Polsce

Pałace i zamki na sprzedaż

 

Nasza strona z pewnością nie jest jednym z wielu portali poświęconych nieruchomościom, ponieważ znajdują się na niej przede wszystkim oferty sprzedaży pałaców i zamków północnej Polski. Koncentrujemy się w szczególności na województwach warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim.

 

Nasza oferta obejmuje nieruchomości od małych, skromnych dworków do majestatycznych, odrestaurowanych zamków. Zostań częścią historii i zamień zabytkowy budynek w projekt z przyszłością! Możliwości są tak różnorodne jak Twoja fantazja. Zrealizuj swoje marzenia - z naszą pomocą. Nie jesteśmy jedynie pośrednikami, ale wspieramy Cię na każdym kroku - jeżeli tylko zechcesz.

 

Najnowsze obiekty:

 

Pałac w Pozortach

Przytulna, zadbana willa z ogrodem, z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powiat iławski, gmina Zalewo.

 

Czytaj więcej...

Pałac w Klonowie

Odrestaurowany pałac z dużym parkiem i lasem, położony niedalego Wzgórz Dylewskich. Powiat ostródzki, gmina Ostróda.

 

Czytaj więcej...

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie zamki, pałace, dwory, dworki, rezydencje, posiadłości i ruiny położone w północnej Polsce (województwo warmińsko-mazurskie). Architektoniczne i kulturalne dziedzictwo tego rodzaju wymaga szczególnego podejścia i specjalistycznej wiedzy. Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu w restauracji pałaców i dworów oraz tworzeniu odpowiednich koncepcji biznesowych.


AdmirorFrames 2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

 

+48 786 100 737

info@zamieszkaj-w-palacu.pl

  

"Nadszedł czas, aby obudzić zamki i pałace z ich snu"

 

Mapa wszystkich obiektów